Δικαστικός Επιμελητής Πρωτοδικείου Χαλκιδικής - ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

2960 Επισκέπτες:
Διεύθυνση: Φωτιάδη Λάζαρου & Παπανδρέου Γεωργίου Νέα Μουδανιά Εμπορικό Κέντρο 1ος Όροφος
Περιοχή: Χαλκιδικής
Τηλέφωνο: 2373026180
Κινητό: 6977441933
Τ.Κ.: 63200
Fax: -
Υπεύθυνος: -
Τηλέφωνο υπεύθυνου: -
ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΙΚΟΥ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ A.E.E ΔΙΚΑΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΜΕΛΗΤΩΝ ΕΦΕΤΕΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ν. Μουδανιά Χαλκιδικής,    Ο κος ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ παρέχει τις υπηρεσίες του ως Δικαστικός Επιμελητής στο ΠΡΩΤΟΙΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, ενώ μπορείτε να τον βρείτε στο γραφείο του, στην  οδό Γεωργιου Παπανδρεου κ Λαζαρου Φωτιαδη Από το 1999 που ξεκίνησε την δραστηριότητα του, συνεργάζεται με Δικηγόρους, εταιρείες, τράπεζες και ιδιώτες. Στα καθήκοντα του περιλαμβάνονται κυρίως η επί...
2960 Επισκέπτες:

Φωτιάδη Λάζαρου & Παπανδρέου Γεωργίου Νέα Μουδανιά Εμπορικό Κέντρο 1ος Όροφος, Χαλκιδικής

2960 Επισκέπτες:

Από το 1999 που ξεκίνησε την δραστηριότητα του, συνεργάζεται με Δικηγόρους, εταιρείες, τράπεζες και ιδιώτες. Στα καθήκοντα του περιλαμβάνονται κυρίως η επίδοση δικογράφων και εξώδικων εγγράφων, καθώς και η αναγκαστική εκτέλεση εκτελεστών τίτλων (κατασχέσεις, αφαιρέσεις, εξώσεις)- δικαστικών αποφάσεων κυρίως με την επιβολή κατασχέσεων στην όποια κινητή και ακίνητη περιουσία οφειλετών, τη διενέργεια αφαίρεσης κινητών πραγμάτων και την αποβολή από μίσθια ή καταπατημένα ακίνητα οφειλετών και την απόδοσή τους στον κύριό τους.

Η διαδικασία που πρέπει να ακολουθηθεί κατά την επιβολή αναγκαστικής εκτέλεσης θεσμοθετείται στον Κώδικα Πολιτικής Δικονομίας.

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ